MANŞET HABERLER
14.11.2019 Avrupa Hipnoz Topluluğu Üyeliğine kabul edildik.
11.03.2019 Sitemiz Yayına Girdi
27.04.2019 GETAT 2019 Katılımımız
30.03.2019 AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİ
11.03.2019 2004 den beri....
11.05.2019 - Hipnozda Ustalaşma Toplantısı
Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği

Derneğimiz yönetim kurulu üyelerinden Dr.Sinan GÜZEL, Dt. A.Kadir DEMİREL, Dt. Olcay DİLBER, Dr. Azize TAPLU ve aynı zamanda derneğimiz yönetim kurulu üyesi olan Antalya temsilcimiz Dr.Sevilay ZORLU´nun katılımıyla 11.05.2019 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi GETAT Merkezi tarafından yürütülen kursa katılmış olan kursiyerler, eğitimlerinin son haftasında Temel Hipnoz Eğitimlerinden sonra hipnoz ve hipnoterapi ile ilgili sorularınında cevaplandığı bu toplantıda, pratiğe yönelik, hipnotik anamnezde püf noktaları, anamnez hedefleri, hasta seçimi ve metod seçimi gibi tecrübelerle desteklenerek açıklanmaya çalışılan konulardada bilgi alma fırsatı buldu.

Sohbetsel hipnoz tekniklerinin bazı kuralları ve metodları ile ilgili uygulamalı bilgilerinde verildiği toplantıda katılımcılar dernek üyelerimizin yıllar içindeki tecrübelerinden yola çıkarak verdikleri örneklerle temel tekniklerin yanında pratik hayata yönelik bilgilere de ulaşma şansı yakalmış oldu.

Çıktıkları bu yolda her zaman yanlarında olacağımızı belirtiyor ve yolları açık olsun diyoruz.

HABERE AİT DİĞER FOTOGRAFLAR
Yolculuk
Dernek Yönetim Kurulu olarak yollara düştük
Toplantıdan
Toplantı Antalya İl Sağlık Müdürlüğü binası dahilinde bulunan Hipnoz Dersliğinde gerçekleştirildi.
Toplantıdan
Antalya'nın güneşli bir tatil günü. Bahar keyfi yerine kendini geliştirmek adına çaba sarfeden kursiyerlere takdirlerimizi bildiririz.
Toplantıdan
Salonun ferahlığı Dernek Başkanımızı heyecanlandırmış olmalı..
 
Toplantı Kapanışı
Canlı, Dinamik, Heyecanlı ve sordukları sorularla iddalı ve zorlu olduklarını da ispatlayan kursiyerlerle keyifli bir toplantının sonu...