FAALİYETLER
11.05.2019 - Hipnozda Ustalaşma Toplantısı
Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği

Derneğimiz yönetim kurulu üyelerinden Dr.Sinan GÜZEL, Dt. A.Kadir DEMİREL, Dt. Olcay DİLBER, Dr. Azize TAPLU ve aynı zamanda derneğimiz yönetim kurulu üyesi olan Antalya temsilcimiz Dr.Sevilay ZORLU´nun katılımıyla 11.05.2019 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi GETAT Merkezi tarafından yürütülen kursa katılmış olan kursiyerler, eğitimlerinin son haftasında Temel Hipnoz Eğitimlerinden sonra hipnoz ve hipnoterapi ile ilgili sorularınında cevaplandığı bu toplantıda, pratiğe yönelik, hipnotik anamnezde püf noktaları, anamnez hedefleri, hasta seçimi ve metod seçimi gibi tecrübelerle desteklenerek açıklanmaya çalışılan konulardada bilgi alma fırsatı buldu.

Sohbetsel hipnoz tekniklerinin bazı kuralları ve metodları ile ilgili uygulamalı bilgilerinde verildiği toplantıda katılımcılar dernek üyelerimizin yıllar içindeki tecrübelerinden yola çıkarak verdikleri örneklerle temel tekniklerin yanında pratik hayata yönelik bilgilere de ulaşma şansı yakalmış oldu.

Çıktıkları bu yolda her zaman yanlarında olacağımızı belirtiyor ve yolları açık olsun diyoruz.

DİĞER FAALİYETLER
Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği 20.05.2019 Dernek Başkanımızın TV Konuşması