FAALİYETLER
Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği 2019-05-20 Dernek Başkanımızın TV Konuşması (İzle)

20.05.2019 Tarihinde İzmir merkezli yayın yapan Ben TV´den Yelda Çetiner´in konuğu olarak prorama katılan dernek başkanımız Dr.Sinan GÜZEL, Hipnoz ve hipnoterapi hakkındaki genel bilgilerin yanında yasal düzenlemelerden ve ülkemizde hipnoterapinin son durumundan bahsetti.


Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği 2019-05-11 Hipnozda Ustalaşma Toplantısı

Derneğimiz yönetim kurulu üyelerinden Dr.Sinan GÜZEL, Dt. A.Kadir DEMİREL, Dt. Olcay DİLBER, Dr. Azize TAPLU ve aynı zamanda derneğimiz yönetim kurulu üyesi olan Antalya temsilcimiz Dr.Sevilay ZORLU´nun katılımıyla 11.05.2019 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi GETAT Merkezi tarafından yürütülen kursa katılmış olan kursiyerler, eğitimlerinin son haftasında Temel Hipnoz Eğ


Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği 2019-04-27 GETAT 2019

Uluslararası 2. GETA Kongresi Nisan ayı içinde İstanbul´da gerçekleştirildi. Klinik ve Uygulamalı Hipnoz Derneği olarak Türkiye´deki hipnoz dünyasında yer etmiş o lan değerli hocalarımızla birlikte hipnoz konusunda fikir, bilgi ve tecrüberlimizi paylaşma fırsatı bulduk. Kongre boyunca yoğun ilgi ile karşılaştığımız, hipnozu anlatma fırsatı bulduğumuz çok veriimli bir katılım gerçekleşmiş oldu.